fbpx

Kanarbiku Ärimaja

Kanarbiku 2, Soinaste

+372 53 450 200

E - N: 8.00 - 16.30

E-pood 24h

MÜÜGITINGIMUSED

1. Ostutingimused

1.1.  Tingimused reguleerivad õigussuhteid, mis tekivad Flokker Project OÜ (reg.nr. 14446053) ning Flokker Project e-poes (www.flokker.ee) ostu sooritavate klientide vahel.
1.2.  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hinnad ja transport 
2.1. Flokker Project e-poes olevad hinnad on eurodes ning kehtivad ostu sooritamise hetkel. Flokker Project OÜ-l on õigus hindasid muuta juhul kui see osutub vajalikuks.
2.2. Toodete hinnale lisandub kullerteenuse või pakiautomaadi kulu. Juhul kui soovitakse kasutada mõnda teist transpordiviisi palume saata vastava sisuga e-mail: info@flokker.ee
2.3. Toodete transpordiks kasutame Omniva (AS Eesti Post) pakiautomaadi- ja kullerteenuseid ning Itella Smartposti pakiautomaadi teenust.
2.4. Tellimuse täitmise tarneaeg sõltub tootest, täpsema informatsiooni saamiseks palume teha vastav päring e-mailie info@flokker.ee Toodete tarneaeg on maksimaalselt üks nädal.
2.5. Tellimustele alates 100 eurost kehtib tasuta transport.
2.6. Tellimuse eest tasumine toimub Montonio maksekeskuse vahendusel. 
3. Tellimuse vormistamine 
3.1. Vali sobivad tooted, lisa ostukorvi ning asu tellimust vormistama. Tellimuse saad vormistada nii kliendiks registreerides kui ka ilma registreerimata. Tellimuse eest saab tasuda läbi pangalingi. Kui soovid tasuda mõnel muul viisil palun võta meiega ühendust ning leiame sobiva lahenduse.
3.2. Tellimuse sooritamisega kinnitab klient, et on tutvunud Flokker Project OÜ e-poe ostutingimustega.
3.3. Tooted kuuluvad Flokker Project OÜ’le kuni arve täieliku laekumiseni Flokker Project OÜ arveldusarvele.
3.4. Tellimuse kinnituse koopia saadetakse kliendi poolt ostu sooritamisel sisestatud e-mailile.
3.5. Flokker Project OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed Montonio Finance UAB-le.
3.6. Tellimus jõustub makse laekumisel Flokker Project OÜ arveldusarvele.
3.7. Sooduskoodi kasutamiseks sisestage enne ostu lahtrisse ,,kupongi kood´´ oma sooduskood ja vajutage ,,kasuta kupongi´´, seejärel näete hinda juba soodsamalt. Sooduskoodi on võimalik saada erinevate kampaaniate ja sotsiaalmeedia mängude käigus. 
4. Toote ümbervahetamine ja ostust taganemine 
4.1. Kauba kättesaamisel kohustub Klient avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja tooteid kahjustamata. Juhul kui klient on rikkunud pakendi hooletuse tõttu ehk tootepakendit oli võimalik avada seda kahjustamata, on müüjal õigus kaupade tagastamisel nõuda tekitatud kahju hüvitamist.
4.2. Juhul, kui Klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup, peab ta sellest koheselt teavitama kirjalikult e-mailile: info@flokker.ee
4.3. Müüja vastutab kliendi poolt ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise või kadumise risk üle Kliendile.
4.4. Kliendil on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul, tingimusel, et toode on kasutamata ning originaalpakendis. Tagastamisega seotud otsesed kulud katab Klient ning ning OÜ Flokker Project tagastab kliendile raha hiljemalt 14 päeva jooksul kliendi arveldusarvele. 
5. Projekti ja hulgimüük 
5.1. Flokker Project OÜ tegeleb ka toodete hulgimüügiga. Täpsema info saamiseks palume saata infopäring koos ligikaudsete kogustega aadressile info@flokker.ee 
6. Probleemid toodetega 
6.1. Flokker Project e-poest ostetud toodetele laienevad kõik Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest tulenevad õigused. Juhul kui soovite toote mittesobivuse tõttu vahetada või tagastada peab toode olema kasutamata ning originaalpakendis, toote mittesobivuse korral kannab toode tagastamise transpordi kulud klient. Mittesobiva või probleemse kauba puhul võtke meiega ühendust info@flokker.ee

Shopping Cart